O inwestycji

Inwestycja przy ul. Kochanowskiego 4 polega na przebudowie, nadbudowie, rozbudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego na budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią usługową w parterze. Zarówno Generalnym Wykonawcą, jak i Deweloperem jest Grupa Wykonawstwa Specjalistycznego Sp. Z o.o. z Płocka, posiadająca doświadczenie w branży budowlanej.

Budynek powstały w wyniku realizacji przedsięwzięcia będzie miał charakter wielofunkcyjny oraz będzie się składał z 4 kondygnacji. Parter będzie przeznaczony na lokal usługowy/handlowy oraz na dwa stanowiska garażowe na samochody osobowe. Pozostała część nadziemna (3 kondygnacje) będzie składała się z 11 mieszkań (4 mieszkania na I piętrze, 4 mieszkania na II piętrze, 3 mieszkania na III piętrze). Jeśli chodzi o piwnicę- będą w niej komórki lokatorskie i pomieszczenie techniczne z węzłem cieplnym.

Blok będzie znajdował się w cichej i spokojnej okolicy, skąd blisko jest do centrum miasta, różnych sklepów, apteki, targowiska, galerii handlowej, przedszkola, szkoły czy do przystanku autobusowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupu mieszkań.

Kochanowskiego 4Kochanowskiego 4Kochanowskiego 4Kochanowskiego 4

© 2019 Wszelkie pawa zastrzeżone Inwestycja Kochanowskiego. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem